Pape Cami Haber Sistemi
Haber sistemimize kayıt olmak için adınızı, soyadınızı ve email adresinizi yazıp "kayıt ol" butonuna tıklayınız.
Adınız: *
Soyadınız: *
Email Adresiniz: *

* Gerekli alanlar

Namaz Vakitleri:
2017-08-22 Salı
İmsak 04:38
Sabah: 06:25
Öğle: 13:27
İkindi: 17:13
Akşam: 20:17
Yatsı: 21:52
Cuma
Vaaz: 13:15
Ezan: 13:45
Ayet Köşesi
Kimi insanlar da bilmeden Allah hakkında tartışır ve (bu hususta) azgın şeytan (ve benzerlerin)e uyar.
Hadis Köşesi
Rasulullah (s.a.v.): Bugün hanginiz oruçlu olarak sabahı etti? diye sordu. Ebu Bekr (r.a.): Ben deyince, bu sefer: Bugün hanginiz bir yoksula yemek yedirdi? diye sordu. Ebu Bekr Ben dedi. Bu sefer:Bugün aranızdan kim bir cenazenin peşinden gitti? diye sordu. Ebu Bekr: Ben diye cevap verdi. Bunun üzerine Allah Rasulü (s.a.v.): Bugün hanginiz bir hasta ziyaret etti? diye sordu. Ebu Bekr yine: Ben deyince, Rasulullah (s.a.v.) şöyle buyurdu: Bu özellikler bir adamda bir arada bulunursa o kişi mutlaka cennete girer.
[İbn Huzeyme, Sahih, III, 304; İbn Hibban, Sahih, V, 177]
Pape Cami Email Listesi
Tarih: 2009-02-12
Camimizde çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. Pape Cami email listemize katılarak etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz. Bu email listesi aynı zamanda çeşitli hadis, ayet ve dini yazıları emaillerinize yönlendirmede kullanılacaktır.

Email listemize katılmak için tek yapmanız gereken email@papecami.com adresine konu başlığı "Pape Cami email listesi katılım kabulu" yazan bir mail göndermenizdir.

Adresiniz en kısa zamanda sistemimize eklenecektir.

Not:Adresinizi cıkartmak için ise lütfen yukarıdaki email adresine "Pape Cami email listesinden çıkış" yazan bir email gönderin.