Pape Cami Haber Sistemi
Haber sistemimize kayıt olmak için adınızı, soyadınızı ve email adresinizi yazıp "kayıt ol" butonuna tıklayınız.
Adınız: *
Soyadınız: *
Email Adresiniz: *

* Gerekli alanlar

Namaz Vakitleri:
2018-01-24 Çarşamba
İmsak 00:
Sabah: 00:
Öğle: 0:
İkindi: 0:
Akşam: 0:
Yatsı: 0:
Cuma
Vaaz: 12:30
Ezan: 13:00
Ayet Köşesi
3:14. Nefsanî arzulara, (özellikle) kadınlara, oğullara, yığın yığın biriktirilmiş altın ve gümüşe, salma atlara, sağmal hayvanlara ve ekinlere karşı düşkünlük insanlara çekici kılındı. Bunlar, dünya hayatının geçici menfaatleridir. Halbuki varılacak güzel yer, Allah'ın katındadır.
Hadis Köşesi
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.
(Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16.)
Çatı yenilenmesi ve iç tamirat
Tarih: 2012-08-02
Camimizin 30 yıllık çatısının yenilenmesi gerekiyor. Çatı yenileme projesine bazı iç tamiratları da ekledik. Bu tadilat projesini hayata geçirmek için yardımlarınızi bekliyoruz. Cenab-ı Allah yardımlarınızı şimdiden kabul etsin.

Bağışlarınızı internetten yada posta aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz.

Internet:
Internet' ten yaptığınız bagışlar PAYPAL şirketi tarafından yürütülmektedir. Derneğimiz kredi kartının bilgilerini depolamamaktadır. Lütfen "PAYPAL Donate" tuşuna basın.Posta:
"Charitable organization" olan derneğimize ve vakfımıza yapacağınız bağışları vergiden düşebilirsiniz.Çeklerinizi: "Canadian Turkish Islamic Heritage Assoc." veya "Canadian Turkish Islamic Trust" adına yazıp 336 Pape Avenue, Toronto, ON M4M 2W7 adresine yollamanızı rica ederiz. 'Lütfen zarfın üstüne Çatı yenilemesi ve iç tamirat' yazınız.